2014-15 Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi

From Everything Wiki
Jump to navigation Jump to search
0.00
(0 votes)

Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi 2014-15 sezonu, Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi'nin beşinci sezonudur. 54 şehirden 155 takımın 40 grupta katıldığı eleme grubu + final grubu usulüne göre oynandı. Final Grubu maçları sonucunda gruplarını birinci sırada tamamlayan Kayseri Voleybol, Karşıyaka Ankara, Söke Ege Koleji, Eskişehir DSİ Bentspor, Balıkesir DSİ, Dicle Üniversitesi Sağlık Kültürspor, Konya İdeal Gençlikspor, Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent, Van Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor ve Derince Yenikentspor kulüpleri Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne yükselmişlerdir.

NOT - 1 : 1955 Batman Belediyespor, Acarspor, Adana Denizspor, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Büyükçekmece Voleybol Akademi, Cizre Belediyesi, Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri, Denizli Gençlik Hizmetlerispor, Edirne Çarşıspor, Erbaa Gençlikspor, İzmirspor, Maliye Okulları, ODTÜ, Sivas Gazi Lisesi ve Tepebaşı Gençlikspor kulüpleri normal sezon sonunda bir üst lige yükselme hakkı kazanamasalar da; hem Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'nde takım sayısının arttırılması hem de çekilen takımların olması nedeniyle Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne alınmışlardır.

NOT - 2 : Sezon içinde 1'den fazla hükmen mağlubiyet alan Karamürsel Belediyesi, Batman Üniversitesi, Bodrum İhtisasspor ve Hüyük Yunus Emre Gençlik kulüpleri ise mahalli lige düşürülmüştür.

Lige katılan takımlar


Statü

Eleme Grupları

Kadınlarda grup maçları; tek devreli turnuva usulü oynanacaktır. Aynı ilin takımları kendi illerinde tek tevreli turnuva maçları yapacaklardır. Farklı illerden oluşan gruplar Federasyonca belirlenen illerde 30-31 Ocak / 01 Şubat 2015 tarihlerinde tek devreli turnuva maçlarını oynayacaklardır. Grup 1.’leri Finale kalacaktır.

Kadınlarda Batman grubu 28-29-30 Ocak 2015 tarihlerinde oynanacaktır.

Final Grupları

Kadınlarda 40 Grup 1.’leri Finale yükselmiştir. Final müsabakaları: 13-14-15 Şubat 2015 tarihlerinde; Niğde, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Ordu, Isparta, Amasya, Kocaeli, Malatya ve Siirt illerinde yapılacaktır.

Final grup maçları sonunda gruplarında 1. olan takımlar (10 takım) Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne terfi edeceklerdir.

Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne terfi eden takımlar arasından, 2014-2015 sezonu Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne katılmayan takım/takımlar olması halinde, Final gruplarından sıra ile Federasyon Yönetim Kurulunca belirlenecek kriterlere göre Türkiye Kadınlar İkinci Voleybol Ligi'ne takım/takımlar davet edilir.

Puanlama Sistemi

Bu sistemde, önceden belirlenmiş fikstüre göre, kulüp takımlarına puan esasına göre birbirleri ile seri müsabakalar yaptırılır ve müsabaka sonucu elde edilen puanlara göre sıralama yapılır.
3 – 0 ve 3 – 1 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (3) puan,
3 – 2 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (2) puan,
2 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (1) puan,
1 – 3 ve 0 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (0) puan verilir.

Hükmen galibiyet alan takımın toplam puanına (3) puan eklenir.

Bir veya birkaç takım tarafından kazanılan puanların eşitliği halinde, sıralama; kazanılan maç sayısına göre belirlenir. Kazandığı maç sayısı fazla olan takım üst sırada yer alır. Kazanılan maç sayısına göre eşitliğin bozulmaması halinde; set averajı uygulanır. Bu uygulamada puanları eşit olan takımların müsabakalar sonunda aldıkları setlerin toplamı, verdikleri setlerin toplamına bölünür. Sıralama, büyük sayıya sahip olan takım üst sırada yer alacak şekilde yapılır.

Eşitliğin kazanılan set sayılarına göre de devam etmesi halinde; eşitliği devam eden takımların yaptıkları tüm müsabakalar sonunda aldıkları sayıların toplamı, verdikleri sayıların toplamına bölünür. Takımlar, çıkan sayının büyüklüğüne göre yukarıdan aşağıya sıralanır. Eşitlik yine de bozulmamışsa bu durumdaki takımların kendi aralarında yaptıkları müsabakalardaki maç, puan, set ve sayı averajına sıra ile başvurularak sıralama belirlenir.

Eleme Grupları

Ankara-1 Grubu

1. Hafta
16-01 Çayyolu Ziraatspor - TAİ Spor 3-0 Başkent Spor Salonu
28-01 Karşıyaka Ankara - Transbos Voleybol 3-0 Beştepe Spor Salonu
2. Hafta
25-01 TAİ Spor - Karşıyaka Ankara 0-3 Beştepe Spor Salonu
26-01 Transbos Voleybol - Çayyolu Ziraatspor 3-0 Batıkent Spor Salonu
3. Hafta
30-01 TAİ Spor - Transbos Voleybol 0-3 Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu
31-01 Karşıyaka Ankara - Çayyolu Ziraatspor 3-0 Beştepe Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Karşıyaka Ankara
3
3
-
9
-
9
2 Transbos Voleybol
3
2
1
6
3
6
3 Çayyolu Ziraat
3
1
2
3
6
3
4 TAİ Spor
3
-
3
-
9
0


Ankara-2 Grubu

1. Hafta
16-01 Tarımspor - Maliye Okulları 0-3 Başkent Spor Salonu
16-01 Çağlarspor - Ankara Kartalspor 2-3 Batıkent Spor Salonu
2. Hafta
25-01 Ankara Kartalspor - Tarımspor 3-1 Batıkent Spor Salonu
26-01 Maliye Okulları - Çağlarspor 3-0 Batıkent Spor Salonu
3. Hafta
28-01 Ankara Kartalspor - Maliye Okulları 0-3 Batıkent Spor Salonu
29-01 Tarımspor - Çağlarspor 3-1 Batıkent Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Maliye Okulları
3
3
-
9
-
9
2 Ankara Kartalspor
3
2
1
6
6
5
3 Tarımspor
3
1
2
4
7
3
4 Çağlarspor
3
-
3
3
9
1


Ankara-3 Grubu

1. Hafta
17-01 Ankara Eğitim Sanatspor - Ataspor 3-1 Beştepe Spor Salonu
18-01 ODTÜ - Sultanspor 3-0 Beştepe Spor Salonu
2. Hafta
24-01 Ataspor - ODTÜ 1-3 Başkent Spor Salonu
25-01 Sultanspor - Ankara Eğitim Sanatspor 0-3 Beştepe Spor Salonu
3. Hafta
28-01 Ataspor - Sultanspor 3-0 Batıkent Spor Salonu
30-01 ODTÜ - Ankara Eğitim Sanatspor 3-0 Batıkent Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 ODTÜ
3
3
-
9
1
9
2 Ankara Eğitim Sanatspor
3
2
1
6
4
6
3 Ataspor
3
1
2
5
6
3
4 Sultanspor
3
-
3
-
9
0


İzmir-1 Grubu

1. Hafta
17-01 Dokuz Eylül Voleybol - Foça Belediyespor 0-3 Balçova Spor Salonu
17-01 Acarspor - İzmirspor 0-3 Balçova Spor Salonu
2. Hafta
24-01 İzmirspor - Dokuz Eylül Voleybol 3-0 Balçova Spor Salonu
24-01 Katip Çelebi Üniv. - Acarspor 3-2 Gaziemir Spor Salonu
3. Hafta
27-01 İzmirspor - Katip Çelebi Üniv. 3-0 Balçova Spor Salonu
30-01 Foça Belediyespor - Acarspor 0-3 Balçova Spor Salonu
4. Hafta
28-01 Acarspor - Dokuz Eylül Voleybol 3-1 Balçova Spor Salonu
29-01 Katip Çelebi Üniv. - Foça Belediyespor 3-0 Balçova Spor Salonu
5. Hafta
31-01 Foça Belediyespor - İzmirspor 0-3 Balçova Spor Salonu
31-01 Dokuz Eylül Voleybol - Katip Çelebi Üniv. 0-3 Balçova Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 İzmirspor
4
4
-
12
-
12
2 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
4
3
1
9
5
8
3 Acarspor
4
2
2
8
7
7
4 Foça Belediyesi
4
1
-
3
9
3
5 Dokuz Eylül Voleybol
4
-
4
1
12
0


İzmir-2 Grubu

1. Hafta
18-01 Özateş - İzmir Üniversitesi 3-1 Balçova Spor Salonu
18-01 Hires Gençlik - Dostspor 3-0 Balçova Spor Salonu
2. Hafta
23-01 İzmir Üniversitesi - Hires Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
25-01 Dostspor - Özateş 0-3 Balçova Spor Salonu
3. Hafta
31-01 Dostspor - İzmir Üniversitesi 1-3 Balçova Spor Salonu
01-02 Özateş - Hires Gençlik 2-3 Balçova Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Hires Gençlik
3
3
-
8
2
8
2 Özateş
3
2
1
8
4
7
3 İzmir Üniversitesi
3
1
2
4
7
3
4 İzmir Dostspor
3
-
3
1
9
0


Kocaeli-1 Grubu

1. Hafta
17-01 23 Nisan İ.Ö.O. - Karamürsel Belediyesi 3-0 (H) Hasan Gemici Spor Salonu
18-01 Gölcük Harb-İş - Gebze Gençlerbirliği 3-2 17 Ağustos Spor Salonu
2. Hafta
23-01 Gebze Gençlerbirliği - 23 Nisan İ.Ö.O. 1-3 Gebze Spor Salonu
25-01 Karamürsel Belediyesi - Gölcük Harb-İş 0-3 (H) Gölcük Spor Salonu
3. Hafta
27-01 23 Nisan İ.Ö.O. - Gölcük Harb-İş 3-1 Hasan Gemici Spor Salonu
28-01 Gebze Gençlerbirliği - Karamürsel Belediyesi İPT Gebze Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 23 Nisan İlköğretim Okulu
2
2
-
6
2
6
2 Gölcük Harb-İş
2
1
1
4
5
2
3 Gebze Gençlerbirliği
2
-
2
3
6
1
4 Karamürsel Belediyesi
-
-
-
-
-
-


Kocaeli-2 Grubu

1. Hafta
27-01 Karamürsel Gençlik - Yeni Kandıraspor 3-1 Karamürsel Spor Salonu
2. Hafta
29-01 Derince Yenikentspor - Karamürsel Gençlik 3-0 Derince Spor Salonu
3. Hafta
31-01 Yeni Kandıraspor - Derince Yenikentspor 1-3 Hasan Gemici Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Derince Yenikentspor
2
2
-
6
1
6
2 Karamürsel Gençlikspor
2
1
1
3
4
3
3 Yeni Kandıraspor
2
-
2
2
6
0


Mardin Grubu

1. Hafta
17-01 Kızıltepe Eğitim Gençlik - Midyat Gençlik 3-1 Kızıltepe Spor Salonu
17-01 Kızıltepe Fıratspor - Mardin Reyhani Gençlik 0-3 Kızıltepe Spor Salonu
2. Hafta
18-01 Kızıltepe Eğitim Gençlik - Mardin Reyhani Gençlik 2-3 Kızıltepe Spor Salonu
18-01 Midyat Gençlik - Kızıltepe Fıratspor 0-3 Kızıltepe Spor Salonu
3. Hafta
19-01 Mardin Reyhani Gençlik - Midyat Gençlik 3-1 Kızıltepe Spor Salonu
19-01 Kızıltepe Eğitim Gençlik - Kızıltepe Fıratspor 3-0 Kızıltepe Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Mardin Reyhani Gençlikspor
3
3
-
9
3
8
2 Kızıltepe Eğitim Gençlikspor
3
2
1
8
4
7
3 Kızıltepe Fıratspor
3
1
2
3
6
3
4 Midyat Gençlikspor
3
-
3
2
9
0


Yozgat Grubu

1. Hafta
17-01 Yozgat İl Özel İdare - Yozgat Bozokspor 2-3 Bozok Spor Salonu
17-01 Yozgat 2023 Araştırma - Yerköy Bozokspor 3-0 Bozok Spor Salonu
2. Hafta
18-01 Yozgat İl Özel İdare - Yozgat 2023 Araştırma 3-1 Bozok Spor Salonu
18-01 Yozgat Bozokspor - Yerköy Bozokspor 3-0 Bozok Spor Salonu
3. Hafta
19-01 Yozgat Bozokspor - Yozgat 2023 Araştırma 2-3 Bozok Spor Salonu
19-01 Yozgat İl Özel İdare - Yerköy Bozokspor 3-0 Bozok Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Yozgat İl Özel İdaresi
3
2
1
8
4
7
2 Yozgat Bozokspor
3
2
1
8
5
6
3 Yozgat 2023 Araştırma Geliştirme Gençlikspor
3
2
1
7
5
5
4 Yerköy Bozokspor
3
-
3
-
9
0


Adana-1 Grubu

1. Hafta
20-01 Volaşspor - Seyhan Belediye 2-3 Yüreğir Spor Salonu
2. Hafta
22-01 Seyhan Belediye - Karataş Turizm 3-1 Yüreğir Spor Salonu
3. Hafta
23-01 Karataş Turizm - Volaşspor 3-1 Yüreğir Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Seyhan Belediyesi
2
2
-
6
3
5
2 Karataş Turizm
2
1
1
4
4
3
3 Volaşspor
2
-
2
3
6
1


Adana-2 Grubu

1. Hafta
21-01 Bilişimspor - Yeni Adana Gençlik 3-0 Yüreğir Spor Salonu
2. Hafta
26-01 Adana Denizspor - Bilişimspor 3-1 Serinevler Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Yeni Adana Gençlik - Adana Denizspor 0-3 Yüreğir Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Adana Denizspor
2
2
-
6
1
6
2 Bilişimspor
2
1
1
4
3
3
3 Yeni Adana Gençlikspor
2
-
2
-
6
0


Aydın Grubu

1. Hafta
22-01 Didim Belediyesi - Söke Ege Koleji 0-3 Didim Spor Salonu
23-01 Kuşadası Gençlik - Aydın BŞB 0-3 Uğur İnan Spor Salonu
2. Hafta
24-01 Didim Belediyesi - Aydın BŞB 0-3 Didim Spor Salonu
25-01 Söke Ege Koleji - Kuşadası Gençlik 3-0 Söke Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Kuşadası Gençlik - Didim Belediyesi 3-0 Uğur İnan Spor Salonu
28-01 Aydın BŞB - Söke Ege Koleji 0-3 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Söke Ege Koleji
3
3
-
9
-
9
2 Aydın Büyükşehir Belediyesi
3
2
1
6
3
6
3 Kuşadası Gençlikspor
3
1
2
3
6
3
4 Didim Belediyesi
3
-
3
-
9
0


Gaziantep Grubu

1. Hafta
23-01 Zirve Spor Akademisi - Islahiye Belediyesi 3-2 Gazikent Spor Salonu
2. Hafta
25-01 Gaziantep Yasa Gençlik - Zirve Spor Akademisi 1-3 Gazikent Spor Salonu
3. Hafta
26-01 Islahiye Belediyesi - Gaziantep Yasa Gençlik 0-3 Gazikent Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Zirve Spor Akademisi
2
2
-
6
3
5
2 Gaziantep Yasa Gençlikspor
2
1
1
4
3
3
3 Islahiye Belediyesi
2
-
2
2
6
1


Sivas Grubu

1. Hafta
26-01 Çimentospor - Sivas Gazi Lisesi 3-1 4 Eylül Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Sivas Türk Telekomspor - Çimentospor 3-0 4 Eylül Spor Salonu
3. Hafta
28-01 Sivas Türk Telekomspor - Sivas Gazi Lisesi 3-0 4 Eylül Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Sivas Türk Telekomspor
2
2
-
6
-
6
2 Çimentospor
2
1
1
3
4
3
3 Sivas Gazi Lisesi
2
-
2
1
6
0


Şırnak Grubu

1. Hafta
26-01 Cizre Kartalspor - Şırnak GİGED Spor 0-3 Cizre Spor Salonu
26-01 Cizre Gençlikspor - 73 Cizrespor 3-0 Cizre Spor Salonu
26-01 Cizre Belediyesi - Cizre Gençlerbirliği 3-0 Cizre Spor Salonu
2. Hafta
26-01 Cizre Kartalspor - 73 Cizrespor 3-1 Cizre Spor Salonu
26-01 Şırnak GİGED Spor - Cizre Gençlerbirliği 3-0 Cizre Spor Salonu
26-01 Cizre Gençlikspor - Cizre Belediyesi 0-3 Cizre Spor Salonu
3. Hafta
27-01 Cizre Kartalspor - Cizre Gençlerbirliği 0-3 Cizre Spor Salonu
27-01 73 Cizrespor - Cizre Belediyesi 0-3 Cizre Spor Salonu
28-01 Şırnak GİGED Spor - Cizre Gençlikspor 3-0 Cizre Spor Salonu
4. Hafta
28-01 Cizre Kartalspor - Cizre Belediyesi 0-3 Cizre Spor Salonu
28-01 Cizre Gençlerbirliği - Cizre Gençlikspor 3-1 Cizre Spor Salonu
28-01 73 Cizrespor - Şırnak GİGED Spor 0-3 Cizre Spor Salonu
5. Hafta
29-01 Cizre Kartalspor - Cizre Gençlikspor 0-3 Cizre Spor Salonu
29-01 Cizre Belediyesi - Şırnak GİGED Spor 3-1 Cizre Spor Salonu
29-01 Cizre Gençlerbirliği - 73 Cizrespor 3-0 Cizre Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Cizre Belediyesi
5
5
-
15
1
15
2 Şırnak GİGEDspor
5
4
1
13
3
12
3 Cizre Gençlerbirliği
5
3
2
9
7
9
4 Cizre Gençlikspor
5
2
3
7
9
6
5 Cizre Kartalspor
5
1
4
3
13
3
6 73 Cizrespor
5
-
5
1
15
0


Denizli Grubu

1. Hafta
27-01 Denizli Gençlikspor - Denizli BŞB 3-1 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
27-01 Cavidilspor - Kral Kulvar Gençlik 3-0 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
2. Hafta
27-01 Acıpayam Halk Eğitim - Kral Kulvar Gençlik 3-1 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
27-01 Denizli Gençlikspor - Cavidilspor 3-0 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
3. Hafta
28-01 Denizli BŞB - Cavidilspor 3-0 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
28-01 Acıpayam Halk Eğitim - Denizli Gençlikspor 0-3 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
4. Hafta
28-01 Kral Kulvar Gençlik - Denizli Gençlikspor 0-3 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
28-01 Denizli BŞB - Acıpayam Halk Eğitim 3-0 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
5. Hafta
29-01 Cavidilspor - Acıpayam Halk Eğitim 3-0 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
29-01 Kral Kulvar Gençlik - Denizli BŞB 0-3 Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Denizli Gençlik Hizmetlerispor
4
4
-
12
1
12
2 Denizli Büyükşehir Belediyesi
4
3
1
10
3
9
3 Cavidilspor
4
2
2
6
6
6
4 Acıpayam Halk Eğitim Merkezi
4
1
3
3
10
3
5 Kral Kulvar Gençlikspor
4
-
4
1
12
0


Diyarbakır Grubu

1. Hafta
27-01 Dicle Üniversitesi SKS - TİGRİS Gençlik 3-0 Dicle Üniversitesi Spor Salonu
27-01 Bismil Gençlik - Sur Belediyesi 0-3 Dicle Üniversitesi Spor Salonu
2. Hafta
28-01 Dicle Üniversitesi SKS - Bismil Gençlik 3-0 Dicle Üniversitesi Spor Salonu
28-01 Sur Belediyesi - TİGRİS Gençlik 3-0 Dicle Üniversitesi Spor Salonu
3. Hafta
29-01 Dicle Üniversitesi SKS - Sur Belediyesi 3-1 Dicle Üniversitesi Spor Salonu
29-01 Bismil Gençlik - TİGRİS Gençlik 0-3 Dicle Üniversitesi Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Dicle Üniversitesi Sağlık Kültürspor
3
3
-
9
1
9
2 Sur Belediyesi
3
2
1
7
3
6
3 Genç Antrenör ve Sporcular Tigris Gençlikspor
3
1
2
3
6
3
4 Bismil Gençlikspor
3
-
3
-
9
0


Kayseri Grubu

1. Hafta
27-01 Kayseri Sağlıkspor - Develi Belediyespor 0-3 Atatürk Spor Salonu
27-01 Kayseri Lisesi - Kayseri Voleybol 1-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
28-01 Kayseri Lisesi - Develi Belediyespor 3-0 Talas Spor Salonu
28-01 Kayseri Voleybol - Kayseri Sağlıkspor 3-0 Talas Spor Salonu
3. Hafta
29-01 Develi Belediyespor - Kayseri Voleybol 0-3 Talas Spor Salonu
29-01 Kayseri Lisesi - Kayseri Sağlıkspor 3-0 Talas Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kayseri Voleybol
3
3
-
9
1
9
2 Kayseri Lisesi
3
2
1
7
3
6
3 Develi Belediyesi
3
1
2
3
6
3
4 Kayseri Sağlıkspor
3
-
3
-
9
0


Mersin Grubu

1. Hafta
27-01 Akdeniz Belediyesi - Mersin Voleybol 2-3 Toroslar Spor Salonu
2. Hafta
28-01 Tarsus Akdeniz Gençlik - Akdeniz Belediyesi 1-3 Toroslar Spor Salonu
3. Hafta
29-01 Mersin Voleybol - Tarsus Akdeniz Gençlik 3-0 Toroslar Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Mersin Voleybol
2
2
-
6
2
5
2 Akdeniz Belediyesi
2
1
1
5
4
4
3 Tarsus Akdeniz Gençlik
2
-
2
1
6
0


Batman Grubu

1. Hafta
28-01 1955 Batman Belediye - Batman Üniversitesi 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
29-01 Silvan Gençlik - 1955 Batman Belediye 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
30-01 Batman Üniversitesi - Silvan Gençlik 0-3 (H) Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 1955 Batman Belediyespor
2
2
-
6
-
6
2 Silvan Gençlikspor
2
1
1
3
3
3
3 Batman Üniversitesi
2
-
2
-
6
0


İstanbul-1 Grubu

1. Hafta
28-01 Altınyıldız - Marmara Akademi 0-3 (H) TVF 50. Yıl Spor Salonu
2. Hafta
29-01 Marmara Akademi - İstanbul Voleybol 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
3. Hafta
30-01 İstanbul Voleybol - Altınyıldız 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 İstanbul Voleybol Kulübü
2
2
-
6
1
6
2 Mehmet Erdem Marmara Akademi
2
1
1
4
3
3
3 Altınyıldız
2
-
2
-
6
0


İstanbul-2 Grubu

1. Hafta
28-01 Büyükçekmece Voleybol - Alpspor 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu
2. Hafta
29-01 Alpspor - Kartal Belediyesi 3-0 TVF 50. Yıl Spor Salonu
3. Hafta
30-01 Kartal Belediyesi - Büyükçekmece Voleybol 1-3 TVF 50. Yıl Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 İstanbul Alpspor
2
2
-
6
1
6
2 Büyükçekmece Voleybol Akademi
2
1
1
4
4
3
3 Kartal Belediyesi
2
-
2
1
6
0


Muğla Grubu

1. Hafta
28-01 Kariaspor - Bodrum İhtisasspor 3-0 (H) Sıtkı Koçman Spor Salonu
28-01 Marmaris Belediyesi - Muğla Üniversitesi 3-0 Sıtkı Koçman Spor Salonu
2. Hafta
29-01 Muğla Gençlik - Muğla Üniversitesi 0-3 Sıtkı Koçman Spor Salonu
29-01 Kariaspor - Marmaris Belediyesi 0-3 Sıtkı Koçman Spor Salonu
3. Hafta
30-01 Bodrum İhtisasspor - Marmaris Belediyesi 0-3 (H) Sıtkı Koçman Spor Salonu
30-01 Muğla Gençlik - Kariaspor 0-3 Sıtkı Koçman Spor Salonu
4. Hafta
31-01 Muğla Üniversitesi - Kariaspor 1-3 Sıtkı Koçman Spor Salonu
5. Hafta
01-02 Marmaris Belediyesi - Muğla Gençlik 3-0 Sıtkı Koçman Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Marmaris Belediyesi
3
3
-
9
-
9
2 Kariaspor
3
2
1
6
4
6
3 Muğla Üniversitesi
3
1
2
4
6
3
4 Muğla Gençlikspor
3
-
3
-
9
0
5 Bodrum İhtisasspor
-
-
-
-
-
-
  • Bodrum İhtisasspor kulübü Kariaspor ve Marmaris Belediyesi maçlarına çıkmadığı için hükmen mağlup sayılmış ve 1 sezonda birden fazla hükmen mağlubiyet aldığı için ligden düşürülmüştür. Maçları fikstürden çıkarılmıştır.


Kütahya Grubu

1. Hafta
29-01 Kümaşspor - Kütahya Gençlik 3-1 Dumlupınar Spor Salonu
29-01 Evliya Çelebi D.H. - Kütahyaspor 1-3 Dumlupınar Spor Salonu
2. Hafta
30-01 Kütahya Gençlik - Evliya Çelebi D.H. 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
31-01 Kütahyaspor - Kümaşspor 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Kümaşspor - Evliya Çelebi D.H. 3-0 Dumlupınar Spor Salonu
01-02 Kütahyaspor - Kütahya Gençlik 2-3 Dumlupınar Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kümaşspor
3
3
-
9
1
9
2 Kütahya Gençlik Merkezi
3
2
1
7
5
5
3 Kütahyaspor
3
1
2
5
7
4
4 Evliya Çelebi Devlet Hastanesi
3
-
3
1
9
0


Samsun Grubu

1. Hafta
29-01 Vezirköprü Gençlik - Samsun Ses Okulları 3-1 Vezirköprü Spor Salonu
29-01 Bafra Akademi - Samsun BŞB Anakent 1-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
30-01 Bafra Akademi - Samsun Ses Okulları 0-3 Atatürk Spor Salonu
30-01 Samsun BŞB Anakent - Vezirköprü Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
31-01 Bafra Akademi - Vezirköprü Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
31-01 Samsun Ses Okulları - Samsun BŞB Anakent 0-3 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent
3
3
-
9
-
9
2 Samsun Ses Okulları
3
2
1
6
3
6
3 Vezirköprü Gençlikspor
3
1
2
3
6
3
4 Bafra Akademi Gençlikspor
3
-
3
-
9
0


Afyon Grubu

1. Hafta
30-01 Afyon Gençlik - Afyon Belediyesi 3-1 Kocatepe Üniversitesi Spor Salonu
30-01 Kabaklar Gençlik - Eskişehir DSİ Bent 0-3 Kocatepe Üniversitesi Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Afyon Gençlik - Eskişehir DSİ Bent 1-3 Kocatepe Üniversitesi Spor Salonu
31-01 Afyon Belediyesi - Kabaklar Gençlik 3-0 Kocatepe Üniversitesi Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Afyon Gençlik - Kabaklar Gençlik 3-0 Kocatepe Üniversitesi Spor Salonu
01-02 Eskişehir DSİ Bent - Afyon Belediyesi 3-0 Kocatepe Üniversitesi Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Eskişehir DSİ Bentspor
3
3
-
9
1
9
2 Afyon Transcopy Gençlikspor
3
2
1
7
4
6
3 Afyon Belediyesi
3
1
2
4
7
3
4 Kabaklar Gençlikspor
3
-
3
1
9
0


Antalya Grubu

1. Hafta
30-01 Eğirdirspor - Isparta Yıldızspor 3-1 Atatürk Spor Salonu
30-01 Serik Belediyesi - Park Antalya Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
30-01 Elit Akdenizspor - Park Antalya Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
30-01 Eğirdirspor - Serik Belediyesi 2-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
31-01 Isparta Yıldızspor - Serik Belediyesi 1-3 Atatürk Spor Salonu
31-01 Elit Akdenizspor - Eğirdirspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
31-01 Park Antalya Gençlik - Eğirdirspor 3-2 Atatürk Spor Salonu
31-01 Isparta Yıldızspor - Elit Akdenizspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
29-01 Serik Belediyesi - Elit Akdenizspor 3-2 Atatürk Spor Salonu
29-01 Park Antalya Gençlik - Isparta Yıldızspor 3-0 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Park Antalya Gençlikspor
4
4
-
12
2
11
2 Serik Belediyesi
4
3
1
9
8
7
3 Eğirdirspor
4
2
2
10
7
8
4 Elit Akdenizspor
4
1
3
5
8
4
5 Isparta Yıldızspor
4
-
4
1
12
0


Bursa Grubu

1. Hafta
30-01 Yalova Belediyesi - Gemlik Gücümspor 1-3 Gemlik Spor Salonu
30-01 İnegöl Gençlik - Balıkesir DSİ 0-3 Gemlik Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Yalova Belediyesi - Balıkesir DSİ 0-3 Gemlik Spor Salonu
31-01 Gemlik Gücümspor - İnegöl Gençlik 3-1 Gemlik Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Yalova Belediyesi - İnegöl Gençlik 0-3 Gemlik Spor Salonu
01-02 Balıkesir DSİ - Gemlik Gücümspor 3-0 Gemlik Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Balıkesir DSİ
3
3
-
9
-
9
2 Gemlik Gücümspor
3
2
1
6
5
6
3 İnegöl Gençlik Hizmetlerispor
3
1
2
4
6
3
4 Yalova Belediyesi
3
-
3
1
9
0


Çorum Grubu

1. Hafta
30-01 Ufuk Keleş Gençlik - Amasya Atatürk Lisesi 3-0 Tevfik Kış Spor Salonu
30-01 Çorum Beden Öğr. - Erbaa Gençlik 2-3 Tevfik Kış Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Ufuk Keleş Gençlik - Çorum Beden Öğr. 0-3 Tevfik Kış Spor Salonu
31-01 Amasya Atatürk Lisesi - Erbaa Gençlik 0-3 Tevfik Kış Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Ufuk Keleş Gençlik - Erbaa Gençlik 1-3 Tevfik Kış Spor Salonu
01-02 Çorum Beden Öğr. - Amasya Atatürk Lisesi 3-1 Tevfik Kış Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Erbaa Gençlikspor
3
3
-
9
3
8
2 Çorum Beden Eğitimi Öğretmenleri
3
2
1
8
4
7
3 Ufuk Keleş Gençlikspor
3
1
2
4
6
3
4 Amasya Atatürk Lisesi
3
-
3
1
9
0


Edirne Grubu

1. Hafta
30-01 Edirne Çarşıspor - 1923 Keşan Gençlik 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
30-01 Silivri Çağrıbeyspor - Trakya Fenerspor 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Edirne Çarşıspor - Trakya Fenerspor 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
31-01 1923 Keşan Gençlik - Silivri Çağrıbeyspor 3-1 Mimar Sinan Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Edirne Çarşıspor - Silivri Çağrıbeyspor 3-0 Mimar Sinan Spor Salonu
01-02 Trakya Fenerspor - 1923 Keşan Gençlik 0-3 Mimar Sinan Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Edirne Çarşıspor
3
3
-
9
1
9
2 1923 Keşan Gençlikspor
3
2
1
7
4
6
3 Silivri Çağrıbeyspor
3
1
2
4
6
3
4 Trakya Fenerspor
3
-
3
-
9
0


Elazığ Grubu

1. Hafta
30-01 Türkiyemspor - Elazığ Gençlik 1-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
30-01 Tunceli Gençlik - Adıyamanspor 0-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Türkiyemspor - Adıyamanspor 0-3 Yakup Kılıç Spor Salonu
31-01 Elazığ Gençlik - Tunceli Gençlik 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Türkiyemspor - Tunceli Gençlik 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu
01-02 Adıyamanspor - Elazığ Gençlik 3-0 Yakup Kılıç Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Adıyamanspor
3
3
-
9
-
9
2 Elazığ Gençlik
3
2
1
6
4
6
3 Türkiyemspor
3
1
2
4
6
3
4 Tunceli Gençlikspor
3
-
3
-
9
0


Giresun Grubu

1. Hafta
30-01 Bulancak Karadenizspor - Fatsaspor 0-3 19 Eylül Spor Salonu
30-01 Giresun Yıldızspor - 1926 Bulancakspor 3-1 19 Eylül Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Bulancak Karadenizspor - 1926 Bulancakspor 0-3 19 Eylül Spor Salonu
31-01 Giresun Yıldızspor - Fatsaspor 3-0 19 Eylül Spor Salonu
3. Hafta
01-02 1926 Bulancakspor - Fatsaspor 3-1 19 Eylül Spor Salonu
01-02 Bulancak Karadenizspor - Giresun Yıldızspor 0-3 19 Eylül Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Giresun Yıldızspor
3
3
-
9
1
9
2 1926 Bulancakspor
3
2
1
7
4
6
3 Fatsaspor
3
1
2
4
6
3
4 Bulancak Karadenizspor
3
-
3
-
9
0


Karabük Grubu

1. Hafta
30-01 Kardemir Karabükspor - Kastamonu Merkez İÖO 3-0 Merkez Spor Salonu
30-01 Karabük Akademispor - Safkar Gençlik 3-1 Merkez Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Kardemir Karabükspor - Safkar Gençlik 3-0 Merkez Spor Salonu
31-01 Kastamonu Merkez İÖO - Karabük Akademispor 3-0 Merkez Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Kardemir Karabükspor - Karabük Akademispor 3-0 Merkez Spor Salonu
01-02 Safkar Gençlik - Kastamonu Merkez İÖO 1-3 Merkez Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kardemir Karabükspor
3
3
-
9
-
9
2 Kastamonu Merkez İlköğretim Okulu
3
2
1
6
4
6
3 Karabük Akademispor
3
1
2
3
7
3
4 Safkar Gençlikspor
3
-
3
2
9
0


Konya Grubu

1. Hafta
30-01 Konya Gençlik - Hacı Bektaş Üniv. 1-3 Atatürk Spor Salonu
30-01 Hüyük Yunus Emre - 23 Nisan Ortaokulu 1-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
30-01 Konya İdeal Gençlik - 23 Nisan Ortaokulu 3-0 Atatürk Spor Salonu
30-01 Konya Gençlik - Hüyük Yunus Emre 3-2 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
31-01 Hacı Bektaş Üniv. - Hüyük Yunus Emre 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu
31-01 Konya İdeal Gençlik - Konya Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
4. Hafta
31-01 23 Nisan Ortaokulu - Konya Gençlik 3-1 Atatürk Spor Salonu
31-01 Hacı Bektaş Üniv. - Konya İdeal Gençlik 0-3 Atatürk Spor Salonu
5. Hafta
01-02 Hüyük Yunus Emre - Konya İdeal Gençlik 0-3 (H) Atatürk Spor Salonu
01-02 23 Nisan Ortaokulu - Hacı Bektaş Üniv. 1-3 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Konya İdeal Gençlikspor
4
4
-
12
-
12
2 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi
4
3
1
9
5
9
3 23 Nisan Ortaokulu
4
2
2
7
8
6
4 Konya Gençlikspor
4
1
3
5
11
2
5 Hüyük Yunus Emre Gençlik
4
-
4
3
12
1


Osmaniye Grubu

1. Hafta
30-01 Yıldız S.M.K.T.M.L. - Yahya Mazlum H.E.M. 1-3 Tosyalı Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Osmaniye Gençlik - Yıldız S.M.K.T.M.L. 0-3 Tosyalı Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Yahya Mazlum H.E.M. - Osmaniye Gençlik 3-2 Tosyalı Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi
2
2
-
6
3
5
2 Yıldız-Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik Ve Meslek Lisesi
2
1
1
4
3
3
3 Osmaniye Gençlikspor
2
-
2
2
6
1


Rize Grubu

1. Hafta
30-01 Genç Kafkars - Rize Gençlik 0-3 Fındıklı Spor Salonu
30-01 Arhavi Belediyesi - Fındıklıspor 3-2 Fındıklı Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Fındıklıspor - Genç Kafkars 3-2 Fındıklı Spor Salonu
31-01 Rize Gençlik - Arhavi Belediyesi 1-3 Fındıklı Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Genç Kafkars - Arhavi Belediyesi 1-3 Fındıklı Spor Salonu
01-02 Rize Gençlik - Fındıklıspor 1-3 Fındıklı Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Arhavi Belediyesi
3
3
-
9
4
8
2 Fındıklıspor
3
2
1
8
6
6
3 Rize Gençlikspor
3
1
2
5
6
3
4 Genç Kafkars
3
-
3
3
9
1


Sakarya Grubu

1. Hafta
30-01 Tepebaşı Gençlik - Sakarya Atatürk İ.Ö.O. 3-2 Atatürk Spor Salonu
30-01 Düzce Atatürk İ.Ö.O. - Hızırtepe Yeni Özen 0-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Tepebaşı Gençlik - Hızırtepe Yeni Özen 3-0 Atatürk Spor Salonu
31-01 Düzce Atatürk İ.Ö.O. - Sakarya Atatürk İ.Ö.O. 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Tepebaşı Gençlik - Düzce Atatürk İ.Ö.O. 3-0 Atatürk Spor Salonu
01-02 Hızırtepe Yeni Özen - Sakarya Atatürk İ.Ö.O. 0-3 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Tepebaşı Gençlikspor
3
3
-
9
2
8
2 Sakarya Atatürk İlköğretim Okulu
3
2
1
8
3
7
3 Hızırtepe Yeni Özenspor
3
1
2
3
6
3
4 Düzce Atatürk İlköğretim Okulu
3
-
3
-
9
0


Siirt Grubu

1. Hafta
30-01 Siirt Spor Lisesi - Muş Voleybol 1-3 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Muş Voleybol - Van BŞB Gençlikspor 0-3 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Siirt Spor Lisesi - Van BŞB Gençlikspor 0-3 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor
2
2
-
6
-
6
2 Muş Voleybol
2
1
1
3
4
3
3 Siirt Spor Lisesi
2
-
2
1
6
0


Sinop Grubu

1. Hafta
30-01 Sinop Poyrazspor - 57 Boyabat Gençlik 1-3 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Gerze Gençlik Gücü - Sinop Poyrazspor 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
01-02 57 Boyabat Gençlik - Gerze Gençlik Gücü 3-0 (H) Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 57 Boyabat Gençlikspor
2
2
-
6
1
6
2 Sinop Poyrazspor
2
1
1
4
3
3
3 Gerze Gençlik Gücü
2
-
2
-
6
0


Tekirdağ Grubu

1. Hafta
30-01 Tekirdağ Gençlik - Tekirdağ Türk Telekom 2-3 Merkez Spor Salonu
30-01 Çorlu Yıldızspor - Saray Belediyespor 2-3 Merkez Spor Salonu
2. Hafta
31-01 Saray Belediyespor - Tekirdağ Gençlik 3-2 Merkez Spor Salonu
31-01 Tekirdağ Türk Telekom - Çorlu Yıldızspor 3-1 Merkez Spor Salonu
3. Hafta
01-02 Çorlu Yıldızspor - Tekirdağ Gençlik 3-1 Merkez Spor Salonu
01-02 Tekirdağ Türk Telekom - Saray Belediyespor 3-1 Merkez Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Tekirdağ Türk Telekomspor
3
3
-
9
4
8
2 Saray Belediyesi
3
2
1
7
7
4
3 Çorlu Yıldızspor
3
1
2
6
7
4
4 Tekirdağ Gençlikspor
3
-
3
5
9
2


Final Grupları

Amasya Grubu

1. Hafta
13-02 Sivas Türk Telekomspor - Kayseri Voleybol 0-3 Hamit Kaplan Spor Salonu
13-02 Erbaa Gençlik - Yozgat İl Özel İdare 3-0 Hamit Kaplan Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Kayseri Voleybol - Yozgat İl Özel İdare 3-0 Hamit Kaplan Spor Salonu
14-02 Sivas Türk Telekomspor - Erbaa Gençlik 2-3 Hamit Kaplan Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Kayseri Voleybol - Erbaa Gençlik 3-2 Hamit Kaplan Spor Salonu
15-02 Yozgat İl Özel İdare - Sivas Türk Telekomspor 0-3 Hamit Kaplan Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Kayseri Voleybol
3
3
-
9
2
8
2 Erbaa Gençlikspor
3
2
1
8
5
6
3 Sivas Türk Telekomspor
3
1
2
5
6
4
4 Yozgat İl Özel İdaresi
3
-
3
-
9
0


Eskişehir Grubu

1. Hafta
13-02 Kümaşspor - ODTÜ 0-3 Atatürk Spor Salonu
13-02 Karşıyaka Ankara - Maliye Okulları 3-0 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Kümaşspor - Maliye Okulları 1-3 Atatürk Spor Salonu
14-02 ODTÜ - Karşıyaka Ankara 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Kümaşspor - Karşıyaka Ankara 0-3 Atatürk Spor Salonu
15-02 Maliye Okulları - ODTÜ 2-3 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Karşıyaka Ankara
3
3
-
9
-
9
2 ODTÜ
3
2
1
6
5
5
3 Maliye Okulları
3
1
2
5
7
4
4 Kümaşspor
3
-
3
1
9
0


Isparta Grubu

1. Hafta
13-02 Denizli Gençlik - Park Antalya Gençlik 3-0 Işıkkent Spor Salonu
13-02 Marmaris Belediyesi - Söke Ege Koleji 1-3 Işıkkent Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Denizli Gençlik - Söke Ege Koleji 1-3 Işıkkent Spor Salonu
14-02 Park Antalya Gençlik - Marmaris Belediyesi 0-3 Işıkkent Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Denizli Gençlik - Marmaris Belediyesi 0-3 Işıkkent Spor Salonu
15-02 Söke Ege Koleji - Park Antalya Gençlik 3-1 Işıkkent Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Söke Ege Koleji
3
3
-
9
3
9
2 Marmaris Belediyesi
3
2
1
7
3
6
3 Denizli Gençlik Hizmetlerispor
3
1
2
4
6
3
4 Park Antalya Gençlikspor
3
-
3
1
9
0


Kocaeli Grubu

1. Hafta
13-02 Tekirdağ Türk Telekom - Eskişehir DSİ Bent 1-3 Hasan Gemici Spor Salonu
13-02 Kardemir Karabükspor - Edirne Çarşıspor 0-3 Hasan Gemici Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Tekirdağ Türk Telekom - Edirne Çarşıspor 3-2 Hasan Gemici Spor Salonu
14-02 Eskişehir DSİ Bent - Kardemir Karabükspor 3-1 Hasan Gemici Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Tekirdağ Türk Telekom - Kardemir Karabükspor 3-0 Hasan Gemici Spor Salonu
15-02 Edirne Çarşıspor - Eskişehir DSİ Bent 1-3 Hasan Gemici Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Eskişehir DSİ Bentspor
3
3
-
9
3
9
2 Tekirdağ Türk Telekomspor
3
2
1
7
5
5
3 Edirne Çarşıspor
3
1
2
6
6
4
4 Kardemir Karabükspor
3
-
3
1
9
0


Kütahya Grubu

1. Hafta
13-02 Tepebaşı Gençlik - Hires Gençlik 2-3 Dumlupınar Spor Salonu
13-02 Balıkesir DSİ - İzmirspor 3-1 Dumlupınar Spor Salonu
2. Hafta
14-02 İzmirspor - Tepebaşı Gençlik 1-3 Dumlupınar Spor Salonu
14-02 Hires Gençlik - Balıkesir DSİ 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Tepebaşı Gençlik - Balıkesir DSİ 0-3 Dumlupınar Spor Salonu
15-02 İzmirspor - Hires Gençlik 3-1 Dumlupınar Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Balıkesir DSİ
3
3
-
9
1
9
2 Tepebaşı Gençlikspor
3
1
1
5
7
4
3 İzmirspor
3
1
1
5
7
3
4 Hires Gençlik
3
1
1
4
8
2


Malatya Grubu

1. Hafta
13-02 Yahya Mazlum H.E.M. - Adıyamanspor 3-2 Battal Gazi Spor Salonu
13-02 Dicle Üniversitesi SKS - Zirve Spor Akademisi 3-0 Battal Gazi Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Yahya Mazlum H.E.M. - Zirve Spor Akademisi 3-0 Battal Gazi Spor Salonu
14-02 Adıyamanspor - Dicle Üniversitesi SKS 0-3 Battal Gazi Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Yahya Mazlum H.E.M. - Dicle Üniversitesi SKS 0-3 Battal Gazi Spor Salonu
15-02 Adıyamanspor - Zirve Spor Akademisi 3-0 Battal Gazi Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Dicle Üniversitesi Sağlık Kültürspor
3
3
-
9
-
9
2 Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi
3
2
1
6
5
5
3 Adıyamanspor
3
1
2
5
6
4
4 Zirve Spor Akademisi
3
-
3
-
9
0


Niğde Grubu

1. Hafta
13-02 Konya İdeal Gençlik - Adana Denizspor 3-0 Niğde Üniversitesi Spor Salonu
13-02 Seyhan Belediyesi - Mersin Voleybol 3-0 Niğde Üniversitesi Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Konya İdeal Gençlik - Mersin Voleybol 3-1 Niğde Üniversitesi Spor Salonu
14-02 Adana Denizspor - Seyhan Belediyesi 3-2 Niğde Üniversitesi Spor Salonu
3. Hafta
15-02 Konya İdeal Gençlik - Seyhan Belediyesi 3-0 Niğde Üniversitesi Spor Salonu
15-02 Mersin Voleybol - Adana Denizspor 0-3 Niğde Üniversitesi Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Konya İdeal Gençlikspor
3
3
-
9
1
9
2 Adana Denizspor
3
2
1
6
5
5
3 Seyhan Belediyesi
3
1
2
5
6
4
4 Mersin Voleybol
3
-
3
1
9
0


Ordu Grubu

1. Hafta
13-02 Giresun Yıldızspor - Arhavi Belediyesi 3-1 Atatürk Spor Salonu
13-02 Samsun BŞB Anakent - 57 Boyabat Gençlik 3-0 Atatürk Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Giresun Yıldızspor - 57 Boyabat Gençlik 3-1 Atatürk Spor Salonu
14-02 Arhavi Belediyesi - Samsun BŞB Anakent 0-3 Atatürk Spor Salonu
3. Hafta
15-02 57 Boyabat Gençlik - Arhavi Belediyesi 0-3 Atatürk Spor Salonu
15-02 Giresun Yıldızspor - Samsun BŞB Anakent 0-3 Atatürk Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent
3
3
-
9
-
9
2 Giresun Yıldızspor
3
2
1
6
5
6
3 Arhavi Belediyesi
3
1
2
4
6
3
4 57 Boyabat Gençlikspor
3
-
3
1
9
0


Siirt Grubu

1. Hafta
13-02 1955 Batman Belediye - Cizre Belediyesi 3-0 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
13-02 Van BŞB Gençlikspor - Mardin Reyhani Gençlik 3-1 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
2. Hafta
14-02 1955 Batman Belediye - Mardin Reyhani Gençlik 3-1 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
14-02 Van BŞB Gençlikspor - Cizre Belediyesi 3-0 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
3. Hafta
15-02 1955 Batman Belediye - Van BŞB Gençlikspor 2-3 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu
15-02 Mardin Reyhani Gençlik - Cizre Belediyesi 3-0 Siirt Spor Lisesi Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Van Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor
3
3
-
9
3
8
2 1955 Batman Belediyespor
3
2
1
8
4
7
3 Mardin Reyhani Gençlikspor
3
1
2
5
6
3
4 Cizre Belediyesi
3
-
3
-
9
0


Yalova Grubu

1. Hafta
13-02 23 Nisan İ.Ö.O. - Derince Yenikentspor 0-3 90. Yıl Spor Salonu
13-02 İstanbul Voleybol - Alpspor 0-3 90. Yıl Spor Salonu
2. Hafta
14-02 Derince Yenikentspor - İstanbul Voleybol 3-0 90. Yıl Spor Salonu
14-02 Alpspor - 23 Nisan İ.Ö.O. 3-1 90. Yıl Spor Salonu
3. Hafta
15-02 23 Nisan İ.Ö.O. - İstanbul Voleybol 3-1 90. Yıl Spor Salonu
15-02 Alpspor - Derince Yenikentspor 0-3 90. Yıl Spor Salonu

Puan Durumu

Final Grubu
S
Takım
O
G
M
AS
YS
Puan
1 Derince Yenikentspor
3
3
-
9
-
9
2 İstanbul Alpspor
3
2
1
6
4
6
3 23 Nisan İlköğretim Okulu
3
1
2
4
7
3
4 İstanbul Voleybol Kulübü
3
-
3
1
9
0


Kaynakça

Şablon:Türkiye Kadınlar Bölgesel Voleybol Ligi


You are not allowed to post comments.